Kontakt

Kursy językowe - Język angielski

Kurs “COMe and PASS!” to klucz do osiągnięcia sukcesu na egzaminach językowych. Bez względu na to czy czeka Cię egzamin ósmoklasisty, matura czy planujesz uzyskać certyfikat językowy, nasz program skonstruowany jest tak, aby przygotować Cię do osiągnięcia jak najlepszych wyników. Na zajęciach przygotowujemy się do wszystkich części egzaminu: czytania, słuchania, pisania i mówienia oraz uczymy skutecznych strategii egzaminacyjnych.

COMe and PASS!

Przygotowanie do egzaminów językowych: Egzamin ósmoklasisty, matura, certyfikaty językowe A2 Key (KET), B1 Preliminary (PET), B2 First (FCE), C1 Advanced (CAE), C2 Proficiency (CPE) 

Kurs “COMe on, let’s talk!” to zajęcia stworzone specjalnie dla dorosłych, którzy chcą doskonalić swoje umiejętności komunikacji w języku angielskim. Marzysz o pewności siebie podczas gdy mówisz po angielsku? Od lat próbujesz przełamać barierę językową? A może czujesz się pewnie, ale szukasz przestrzeni do ciekawych rozmów na różne tematy? Te zajęcia są właśnie dla Ciebie. Będziemy czytać inspirujące artykuły, omawiać aktualne wydarzenia oraz korzystać z wielu innych autentycznych materiałów, które stworzą doskonałą okazję do dyskusji, poszerzając jednocześnie Twój zasób słownictwa. Te zajęcia to przestrzeń, w której możesz doskonalić umiejętności wyrażania swoich myśli i emocji w przyjaznej i często także zabawnej atmosferze! 

COMe on, let’s talk!

Konwersacje dla dorosłych 

Kurs “COMPASS: Your language journey” to doskonały wybór dla dorosłych, którzy pragną doskonalić swoje umiejętności językowe w przyjaznej i inspirującej atmosferze. Niezależnie od tego, czy potrzebujesz angielskiego do celów zawodowych, podróżowania czy po prostu dla osobistej satysfakcji, nasz kurs będzie dopasowany do Twoich potrzeb i celów.

COMPASS: Your language journey

Zajęcia ogólne dla dorosłych

Kurs “COMprehend, COMmunicate and awaken new PASSion!” to szansa, aby poszerzyć swoje kompetencje językowe, zdobyć pewność siebie w komunikacji w języku angielskim i otworzyć drzwi do nowych możliwości. Naszym priorytetem jest stworzenie inspirującej i wszechstronnej ścieżki edukacji, która pozwoli uczniom na rozwijanie swojego potencjału i przygotuje do skutecznego komunikowania się w języku angielskim. 

COMprehend, COMmunicate and awaken new PASSion!

Zajęcia dla uczniów szkół ponadpodstawowych

COMe and learn!

Zajęcia dla uczniów klas 1-6 SP

Zajęcia “COMPASS Kids: English adventures” to przygoda, podczas której Twoje dziecko będzie z nami odkrywać fascynujący świat języka angielskiego. Kurs stworzony jest tak, aby rozbudzić ciekawość, kreatywność i umiejętności językowe dzieci, jednocześnie bawiąc i ucząc.

COMPASS Kids: English adventures

Zajęcia dla dzieci (5-6 lat)

Współpracujemy z:

NIP: 6431769139
Numer konta: 72 1050 1357 1000 0097 0488 9998

/COMPASS

ul. Michałkowicka 109
41-103 Siemianowice Śląskie

Masz pytanie? Napisz do nas!

Dane kontaktowe

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL

NUMER TELEFONU (opcjonalnie)

TREŚĆ WIADOMOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2023. COMPASS CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

Zajęcia “COMe and learn!” to przestrzeń stworzona dla uczniów, aby mogli rozwijać swoje umiejętności językowe. Elastyczny program nauczania dostosowujemy do różnych grup wiekowych i poziomów zaawansowania, ucząc nowych słów, zwrotów i gramatyki w ciekawy i zrozumiały sposób.