Współpracujemy z:

NIP: 6431769139
Numer konta: 72 1050 1357 1000 0097 0488 9998

/COMPASS

ul. Michałkowicka 109
41-103 Siemianowice Śląskie

Masz pytanie? Napisz do nas!

Dane kontaktowe

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL

NUMER TELEFONU (opcjonalnie)

TREŚĆ WIADOMOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2023. COMPASS CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN

COMPASS to centrum języków obcych, założone w 2017 roku przez Annę Sobczyk. Jest to miejsce, w którym zapraszamy każdego do wspólnej przygody, jaką jest nauka języków obcych. To właśnie dzięki nim, możemy komunikować się z innymi nawiązując nowe relacje i poznając świat. Zapraszamy wszystkich na nasze kursy językowe, każdy znajdzie tu coś dla siebie!

Mam na imię Ania i jestem magistrem filologii angielskiej. Zajmuję się głównie nauczaniem dorosłych i nastolatków, od lat przekazując swoją wiedzę i pomagając przełamać barierę językową. Zapraszam na zajęcia, na których będziemy dyskutować po angielsku na interesujące Cię tematy albo razem przygotowywać się do egzaminów językowych. Uwielbiam żeglować i to właśnie z tej pasji zrodził się pomysł na nazwę naszej szkoły ;) Wolny czas najchętniej spędzam wśród natury albo z przyjaciółmi, zazwyczaj podczas planszówkowych rozgrywek. Zapraszam na zajęcia, ze mną rozwiniesz żagle swoich możliwości! 

Anna Sobczyk

założycielka szkoły, język angielski

Mam na imię Marta, jestem magistrem filologii angielskiej
o specjalności nauczycielskiej, ponieważ już od dawna wiedziałam, że bycie nauczycielem to zawód, który chcę wykonywać. W swojej praktyce zawodowej mam już spore doświadczenie, gdyż nauczałam na wielu różnorodnych szczeblach edukacji, takich jak szkoła podstawowa, liceum
oraz szkoła branżowa. Dzięki temu wiem jak pracować zarówno z młodszymi jak również starszymi uczniami. Ponadto, nadal doskonalę swoją wiedzę oraz warsztat pracy poprzez uczestnictwo w szkoleniach metodycznych, tak aby jak najlepiej przekazywać wiedzę moim uczniom oraz aby zajęcia były dla nich ciekawe. W wolnym czasie bardzo lubię czytać książki, gotować, jeździć na rowerze, podróżować, uczyć się języka włoskiego oraz rozwijać pasje artystyczne. Serdecznie zapraszam na wspólną przygodę z nauką języka angielskiego na moich zajęciach!:)

Marta Makówka

lektorka język angielski

Nazywam się Ania i z przyjemnością zabiorę Was w niesamowitą podróż jaką jest nauka języka włoskiego! Zaczęłam ją jeszcze w liceum, a później zgłębiałam jej tajemnice na studiach w Gliwicach i Krakowie. Uwielbiam włoską muzykę i kuchnię. W wolnych chwilach szydełkuję czapki, wybijam rytmy na cajonie i planuję podróże, te małe jak i te kulinarne po różnych zakątkach świata. Jestem również szczęśliwą właścicielką dwóch wspaniałych Berneńskich psów pasterskich, Berniego
i Bradleya, z którymi spędzam czas na długich, wspólnych spacerach, na których odkrywamy piękno Śląska. Do zobaczenia na naszych zajęciach!

Anna Bednar

lektorka język włoski

Kontakt