Kontakt

Kursy językowe - Język włoski

Włoski to język słońca, mody, muzyki i życia pełnego radości. Nasz kurs “COMunicazione con PASSione” jest właśnie dla Ciebie, jeśli chcesz nauczyć się mówić po włosku, zrozumieć teksty włoskich piosenek i odkrywać sztukę i kulturę tego pięknego kraju. Po naszych zajęciach, dowiesz się gdzie we Włoszech najlepiej zjeść pizzę, jak zamawiać kawę i jak swobodnie nawiązywać nowe znajomości.

COMunicazione con PASSione!

Zajęcia dla dorosłych

Kurs “COMe stai?” to nie tylko nauka języka włoskiego, ale także podróż przez fascynujący świat włoskiej kultury, mody, muzyki i sztuki. Stawiamy na ciekawe materiały i tematy, które są interesujące dla kursantów. Dzięki naszym lekcjom dowiesz się dlaczego Ferrari jest czerwone, a makaron gotujemy al dente.

COMe stai?

Zajęcia dla młodzieży

Kurs “COMinciamo!”, czyli zaczynamy, to początek niezwykłej podróży do świata języka włoskiego stworzony specjalnie dla dzieci. Nasze zajęcia są pełne radości, muzyki, gier i zabaw, co pozwala na naukę tego języka w przyjemny i angażujący sposób. Nauczymy się podstawowych słów i zwrotów przy akompaniamencie włoskich piosenek.

COMinciamo!

Zajęcia dla dzieci

Współpracujemy z:

NIP: 6431769139
Numer konta: 72 1050 1357 1000 0097 0488 9998

/COMPASS

ul. Michałkowicka 109
41-103 Siemianowice Śląskie

Masz pytanie? Napisz do nas!

Dane kontaktowe

IMIĘ I NAZWISKO

TWÓJ E-MAIL

NUMER TELEFONU (opcjonalnie)

TREŚĆ WIADOMOŚCI

Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Copyright 2023. COMPASS CENTRUM JĘZYKÓW OBCYCH. Wszelkie prawa zastrzeżone. | Projekt i realizacja: KK MARKETING&DESIGN